Imieniny: Benity, Maksymiliana, Teodozji
Poniedziałek VII tygodnia okresu wielkanocnego | Wspomnienie obowiązkowe Św. Urszuli Ledóchowskiej | czytania na dziś »
Strona Grupy1: świat ,
User0 :
User Grupy0 :

Wspólnota "Galilea"

Wspólnota Chrystusa Zmartwychwstałego „Galilea” istnieje w parafii od 2009 roku. Centrum wspólnoty „Wzgórze Miłosierdzia” znajduje się w Polsce w miejscowości Stryszawa. Założycielem „Galilei” i jej pasterzem jest ojciec Krzysztof Czerwionka CR.

Spotykamy się regularnie co tydzień we wtorek o godz 20.00 w sali parafialnej, na spotkaniach zwanymi Dom Zmartwychwstania. Jest to czas stanięcia w jedności przed żywym Bogiem. Uwielbiamy naszego Pana w modlitwie trynitarnej. Wołamy do Ojca, który jest miłością, jedynego Zbawiciela Jezusa Chrystusa i Ducha Świętego, który nas prowadzi. Oprócz modlitwy zagłębiamy się w Słowie Bożym, poznając i studiując je oraz dzielimy się naszym życiem wiary.

Jeżeli szukasz Żywego Boga, jeżeli chcesz odbudować z Nim relację, jeżeli czujesz, że samemu jest Ci się coraz ciężej modlić, to zapraszamy na nasz Dom Zmartwychwstania.

Więcej informacji na stronie internetowej: www.uk.galilea.pl