dodano: 2015-10-05 11:53:50 edycja: 2021-03-15 01:50:03 autor: 1 odsłon: 21941

Formularze

Zapisy na Liturgie Wielkiego Tygodnia

Każda osoba pragnąca uczestniczyć we Mszy Świętej Niedzieli Palmowej i Triduum Paschalnego jest proszona o wypełnienie formularza zgłoszeniowego (poniżej). Dotyczy on osób, które pragną wziąć udział w Liturgii na dany dzień.

Uwaga: Jednorazowo można zarejestrować TYLKO 5 OSÓB. Jeżeli chcemy zarejestrować np. 8 osób potrzeba przejść rejestrację 2 razy.

Jeżeli sie zdarzy, że zarejstrujemy się na Liturgię a z jakiś powodów nie będziemy mogli przyjechać - bardzo prosimy o emaila (putney@pcmew.org) z taką informacją. Pomoże nam to uniknąć pustych miejsc w kościele.

Z zapisu zwolnieni są:

·        Stewardzi

·        Liturgiczna Służba Ołtarza

·        Dzieci do lat 3 (pod warunkiem, że będą siedziały na kolanach u Rodzica lub w wózku)

!!! Bardzo ważne !!! Osoby, które nie mają możliwości zapisania się przez Internet, prosimy, aby uczyniły to możliwie jak najszybciej osobiście w zakrystii.

Bardzo prosimy o przybycie najpóźniej 10 minut przed rozpoczęciem wybranego nabożeństwa!

Podczas każdej Mszy św.:

– wchodząc i wychodząc z kościoła pamiętajmy o zachowaniu bezpiecznego odstępu. Prosimy nie tworzyć grup przed kościołem. W celu uniknięcia kolejki prosimy nie przychodzić na „ostatnią chwilę”. Umożliwi to Stewardom godne przeżycie Liturgii.

– twarz zakrywamy obowiązkowo maseczką. Z tego obowiązku zwolnione są dzieci oraz osoby, nie mogące nosić maseczek ze względów medycznych. Prosimy natomiast mieć widoczną plakietkę zwalniającą z noszenia maseczki.

Bądźmy za siebie odpowiedzialni – dbajmy o siebie i innych.

28 Marzec 2021 - Niedziela Palmowa:

1 Kwiecień 2021 - Wielki Czwartek:

2 Kwiecień 2021 - Wielki Piątek:

3 Kwiecień 2021 - Wielka Sobota:

Zapisy na Święconkę tutaj: http://parafiaputney.co.uk/zapisy-na-swieconke

4 Kwiecień 2021 - Niedziela Wielkanocna:

5 Kwiecień 2021 - Poniedziałek Wielkanocny:

05 października 2015r. 15 marca 2021r. 1 21941