Imieniny: Darii, Mateusza, Wawrzyńca
Czwartek XXIV tygodnia okresu zwykłego | Święto Św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty | czytania na dziś »

Klub Seniora

Spotykamy się w każdy pierwszy czwartek miesiąca. Spotkanie rozpoczyna się Mszą świętą o godzinie 09.30, a później przechodzimy do dolnej sali parafialnej, gdzie przy kawie i herbacie można porozmawiać ze znajomymi, wymienić się najnowszymi nowinkami i w miłej oraz przyjacielskiej atmosferze spędzić przedpołudnie. Spotkanie kończy się wspólnym posiłkiem.

W przyszłości planujemy wspólne wyjścia do kina lub teatru i wspólne wycieczki. Członkowie klubu są otwarci na wszelkie propozycje, w jaki sposób można spędzić w ciekawy i przyjemny sposób wspólny czas.

Od marca 2013 r. na spotkaniach jest godzinna gimnastyka, specjalnie przygotowana dla ludzi starszych. Gimnastyka jest prowadzona przez panią Barbarę Klimas, wieloletnią kierowniczkę Zespołu Pieśni i Tańca "Orlęta".

Klub Seniora założył w 2013 r. ks. Stanisław Kowalski TChr., za co wszyscy jesteśmy Mu bardzo wdzięczni.