dodano: 2015-10-05 12:47:23 edycja: 2020-12-28 00:17:44 autor: 1 odsłon: 15888

Intencje modlitewne

Modlitwa jest dużą pomocą jaką możemy sobie zaofiarować jako wspólnota parafialna, dlatego módlmy się za siebie wzajemnie, a Bóg będzie czynił w naszym życiu cuda. Jak powiedziała św. Tereska od Dzieciątka Jezus „ufność czyni cuda”. Czasami tej ufności nam brak, zmagamy się z różnymi problemami i chcielibyśmy, by ktoś podał nam przyjazną dłoń. Taką pomocą może być właśnie ufna modlitwa. Bóg wysłuchuje każdej modlitwy, choć nie zawsze tak, jak my sobie tego życzymy. Jako miłujący Ojciec daje nam to, co w danej chwili jest dla nas najlepsze.

Święty Ambroży powiedział, że „jeśli chcesz uleczyć ranę, On jest lekarzem; jeśli płoniesz w gorączce, On jest źródłem; jeśli opętała cię nieprawość, On jest sprawiedliwością; jeśli potrzebujesz pomocy, On jest siłą; jeśli lękasz się śmierci, On jest życiem; jeśli pragniesz nieba, On jest drogą; jeśli uciekasz przed ciemnością, On jest światłem; jeśli szukasz pożywienia, On jest pokarmem. Spróbujcie tedy i zobaczcie, jak słodki jest Pan: błogosławiony ten, który w Nim pokłada nadzieję.”

Niniejsza skrzynka modlitwy przeznaczona jest dla potrzeb osób z naszej wspólnoty parafialnej. Intencje modlitewne naszych parafian będą umieszczane na stronie internetowej raz w tygodniu i będą się na niej znajdować przez miesiąc lub czas określony przez osobe podającą intencję.  Intencje modlitewne - z uważnym uwzględnieniem polskiej czcionki oraz deklaracją przynależności do wspólnoty parafii Putney-Wimbledon - prosimy przesyłać na adres: modlitwy@parafiaputney.co.uk

UWAGA: Nadesłane intencje nie spełniające powyższych warunków nie będą publikowane. Administracja strony zastrzega sobie również  prawo do odmówienia zamieszczenia intencji z innych przyczyn.

Każdy chętny może przyłączyć się do modlitwy w podanych intencjach. Zapraszamy więc do częstego zaglądania do skrzynki modlitwy!

Intencje osobiste

Intencje stałe